Provozovatel webu, jako správce osobních údajů, zpracovává na těchto stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací ZDE.
SOUHLASÍM
HRISTEVM.cz
MENU  Rezervace  Sportoviště  Webkamery  Přihlásit
.
Upozornění:
Ředitelství ZŠ Oslavická VM žádá sportovce, kteří by neúmyslně v zápalu hry rozbijí míčem okno(jak se stalo v úterý 14.6.2016), aby toto telefonicky nahlásili do kanceláře školy 566 782 213,210. Rozbité bylo okno(dvojité sklo) na WC 1.stupně, střepy byly po celém WC. Mohlo dojít k poranění dětí. Považovali bychom za slušnost toto sdělit škole.
Děkuji za pochopení.
Vítejte na sportovním a rezervačním webu HRISTEVM.cz, jehož hlavním účelem a cílem je informovat občany a sportovce našeho města o obsazenosti hřiš a sportoviš ve Velkém Meziříčí a umožnit jejich on-line (kliknutím přímo na těchto stránkách) nebo telefonickou rezervaci. Jedná se především o veřejná sportoviště, která jsou provozovány a spravovány pod záštitou města Velké Meziříčí, místními školami či technickými službami.
RODINA REZERVAČNÍCH SYSTÉMŮ:
Web HRISTEVM.cz patří do rodiny rezervačních systémů, které ve Velkém Meziříčí a okolí slouží pro rezervaci různých: Většina rezervačních systémů je provozována komerčními subjekty (např. SCVM, Happy sport club, River Bowling a další) a každý z nich má svůj oddělený rezervační systém na svých internetových stránkách. Web HRISTEVM.cz by měl naopak postupně poskytnout informaci o obsazenosti a možnost rezervace veřejných hřiš a sportoviš, jejichž zřizovatelem a provozovatelem není přímo komerční subjekt.
CO SI TU MَETE REZERVOVAT:
Prvním sportovištěm, jehož rezervaci tento web nabízí, je nově (rok 2015) vybudovaný komplex 4 venkovních hřiš za 2. základní školou Oslavická (u domova důchodců), který nabízí 2 víceúčelová hřiště s umělou trávou (pro fotbal, tenis, volejbal, basketbal atd.) a 2 plážová hřiště (pro beach volejbal, fotbal nebo házenou).
Druhým sportovištěm je pak velké hřiště za Gymnáziem, které bylo nově zrekonstruováno v roce 2017.
NÁŠ HLAVNÍ PARTNER SPORTVM.cz:
Hlavním partnerským projektem je sportovní web pro Velké Meziříčí a okolí s názevm SPORTVM.cz, který NA JEDNOM MÍSTĚ nabízí přehled všech rezervačních systémů a sportoviš, které on-line rezervace ve Velkém Meziříčí nabízí. SPORTVM.cz je tak tím správným místem, kde se zájemce o nějakou sportovní aktivitu přehledně dozví kde a kdy je volno a jak si může pro sebe dané hřiště, tělocvičnu, kurt nebo místo ve skupinové lekci (jako je např. alpinning) zarezervovat. SPORTVM.cz se také podílí na pořádání různých místních amatérských sportovních soutěží a celkově informuje o sportovním děním v našem městě.