Provozovatel webu, jako správce osobních údajů, zpracovává na těchto stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací ZDE.
SOUHLASÍM
.
.

Návod na rezervaci sportoviště za 2. ZŠ / 3. ZŠ

1)
Rezervaci sportoviště za 2. ZŠ Oslavická je možné vytvořit telefonicky a nebo přímo kliknutím on-line na těch stránkách. Rezervaci sportoviště za 3. ZŠ je možné vytvořit POUZE telefonicky.

Pokud chcete vytvořit rezervaci telefonicky, klikněte v pravém menu na odkaz Rezervace - Za 2. ZŠ / Za 3. ZŠ, vyberte si, kdy by jste si rádi jedno či více hřiš zarezervovali, a pro rezervaci hřiště za 2. ZŠ zavolejte na recepci Happy sport clubu (604 103 997), pro rezervaci hřiště za 3. ZŠ zavolejte pana Karla Vidláka (724 048 215).

Pokud chcete vytvořit rezervaci hřiště za 2. ZŠ kliknutím přímo na těchto stránkách postupujte podle návodu dále.

2)
Pro vytvoření on-line rezervace kliknutím na těchto stránkách je nutné být na tomto webu zaregistrovaný, tj. mít založený svůj uživatelský účet. Pro vytvoření nového účtu je nutné kliknout vpravo nahoře na odkaz "nová registrace", jak je ukázáno na následujícím obrázku.
3)
Po kliknutí na odkaz "nová registrace" se Vám otevře formulář, kde zadáte údaje nutné pro vytvoření vašeho účtu, tj. hlavně vaše celé jméno, přihlašovací jméno, e-mail a telefon. Můžete vyplnit i další políčka jako např. heslo (při nevyplnění hesla vám bude heslo automaticky vygenerováno a zasláno na Vᚠe-mail). Pro potvrzení registrace klikněte na tlačítko "Registrovat sporáka", viz následující obrázek.
4)
Po úspěšné registraci je nutné se přihlásit pomocí vašeho zvoleného přihlašovacího / uživatelského jména a hesla (heslo, které jste při registraci vyplnili nebo které jste si nechali vygenerovat a zaslat na e-mail), viz následující obrázek. Vyplňte jméno a heslo a klikněte na tlačítko "Přihlásit" v pravém rohu obrazovky.
5)
Po přihlášení klikněte v pravém menu na odkaz Rezervace - Za 2. ZŠ, viz následující obrázek.
6)
Následně se Vám otevře tzv. rezervační tabulka, v které přehledně vidíte, kdy a v kolik je jaké hřiště obsazené nebo volné. Vyberte tedy příslušné časové okénko, v kterém by jste si hřiště chtěli rezervovat, a klikněte na něj, např. v úterý 9.6. 2015 od 16 do 17 hod jako na následujícím obrázku.
7)
Po té se vám nad rezervační tabulkou zobrazí zelené potvrzovací okénko, v kterém ještě můžete případně čas nebo délku rezervace změnit, a vytvoření rezervace potvrdíte, viz následující obrázek.
8)
Následně se Vám zobrazí hláška o úspěšném vytvoření rezervace a v rezervační tabulce uvidíte Vámi vybrané časové okénko jako obsazené a zvýrazněné modrou barvou, což je barva označující Vámi vytvořenou rezervaci (ostatní rezervace jsou červené). Po kliknutí na Vámi vytvořenou rezervaci ji můžete upravit a nebo zrušit.